Умови страхування
Застрахованими можуть бути, як дорослі віком від 18 до 65 років, так і діти від 1 до 17 років.
Дорослі
Виплати:
У випадку критичного захворювання100 000 грн
У випадку смерті — 100 000 грн

Вартість — 1000 грн/рік
Діти
Виплати:
У випадку критичного захворювання100 000 грн
У випадку травмидо 50 000 грн

Вартість — 800 грн/рік
Страхову виплату отримуєте особисто Ви. Спосіб лікування і медичну установу обираєте Ви самі.

У разі настання декількох страхових подій, виплати сумуються.

Критичні захворівання
1. рак
2. аорто-коронарне шунтування
3. хірургічні операції на клапанах серця
4. трансплантація життєво важливих органів
5. нейрохірургічна операція
З повним списком травм і виплатам по ним Ви можете ознайомитися тут.
Критичні захворювання
1. рак
2. аорто-коронарне шунтування
3. хірургічні операції на клапанах серця
4. трансплантація життєво важливих органів
5. нейрохірургічна операція
Програма не може бути оформлена особам >>>
  • які мали в минулому та/або мають інвалідність;
  • які перенесли такі захворювання як діабет, онкологічні захворювання, інсульт, інфаркт, гостра ниркова недостатність, ішемічна хвороба серця, цироз печінки, туберкульоз легень;
  • чий вік перевищує 65 років на момент закінчення дії Договору;
  • котрі мають захворювання СНІД та/або є ВІЛ-інфікованими;
  • наркотичної, алкогольної залежні або особам, котрі мають обмежену дієздатність чи є недієздатними.
Щоб застрахуватися:
1
Оформіть заявку
Натисніть кнопку "Оформити заявку", яка розташована нижче. Введіть: Ім'я, Email, номер телефону
2
Дочекайтеся дзвінка фахівця
Фахівець компанії зв'яжеться з Вами для уточнення деталей
3
Вишліть копії документів
Для складання договору потрібна фото-копія паспорта та ІПН
4
Отримайте договір
Оформлення та оплата договору онлайн або будь-яким зручним способом
Виникли питання?
Call Close
Вкажіть номер телефону!
Або Ви можете зателефонувати нам самостійно:
+38 (093) 312-72-03
Виросла я в дуже простій родині, можна навіть сказати бідній, батько працював на заводі, мама сиділа зі мною і сестрою. Я закінчила школу, інститут і зустріла молодого хлопця, з яким створила сім'ю. У нас народилося двоє чудових діток, це моє головне щастя в житті!
Але наше життя не назвеш легким, ми в цьому житті намагаємося, щоб наші діти росли в достатку, і у них був власний дах над головою.

Більшість молоді не мають свого житла, хтось живе з батьками, хтось намагається сам жити, знімаючи квартиру, хтось бере іпотеку, ну а ми самі своїми руками будуємо будинок, вже десятий рік. Самі, на свої доходи, без сторонньої допомоги. Коли чоловік єдиний годувальник і в сім'ї є двоє маленьких діток, фінансово дуже складно. Наша головна ціль - жити в достатку і дати дітям можливість розвиватися. Не відмовляючи собі в різних радощах життя, відкладати гроші на будматеріали, неможливо.

Нас рятує власний город, живемо ми на даний момент в невеликому приватному будиночку, взагалі він вважається дачним, але так як нам потрібно було десь жити, ми його облаштували для житла і в зимову пору року. Тільки, як і всюди, є свої дуже великі мінуси, це півроку без води (з середини жовтня до травня ми возимо воду в каністрах), гріємося обігрівачами, газу тут теж немає і, звичайно ж, без машини нікуди не вибратись. Взимку буває дуже складно, коли води обмежена кількість, коли зайвий раз на вулицю намагаєшся не виходити, щоб не запустити холод.

Кілька років тому серйозно захворів наш молодший синок, на його лікування і реабілітацію потрібні були серйозні гроші, а накопичень у нас зовсім не було, все йшло на поточні потреби і на будівництво. Я навіть подумати не могла, що буду бачити як мучиться моя дитина і не матиму змоги йому допомогти через банальну нестачу грошей - це так нестерпно важко. Тоді допомогла дуже далека родичка, вона дала гроші, але поставила одну умову - як тільки одужає син, застрахувати всю родину - ОБОВ'ЯЗКОВО. І ще вона сказала, що страховку можуть собі дозволити не мати тільки дуже багаті люди, у яких завжди є гроші на будь-яке лікування, а якщо людина живе від зарплати до зарплати і зайвих грошей ніколи немає. Страховка єдиний варіант не турбуватися про можливі негаразди зі здоров'ям.

Слава Богу, син поправився і вже два роки як ми всі застраховані. Страховкою за цей час користувалися ще один раз, був у нас страховий випадок, мій чоловік переніс операцію, на яку гроші виплатила страхова компанія, завдяки цим грошам, чоловік оперувався в дуже хорошій клініці, у нас була можливість придбати всі необхідні медикаменти. Чоловік швидко пішов на поправку. Не було дня з тих пір, щоб я не дякувала своїй родичці за хорошу і таку необхідну пораду. Страхування життя для мене - це моє спокійне і впевнене майбутнє! Життя не передбачуване, подумайте над цим.

Пройшов місяць з того часу, як не стало мами. Мама була важко хвора. Справа в тому, що мама приховувала свою хворобу, а я жила в іншій країні. Як я зрозуміла пізніше, мама не хотіла мене засмучувати своєю проблемою, проте сама вона теж не збиралася лікуватися, просто не було коштів для цього.

Дізнавшись про діагноз, я відразу вилетіла додому, як і моя сестра (яка також живе в іншій країні і нічого не знала до останнього). Поки ми були в дорозі, маму екстрено на швидкій забрали в лікарню. Після чого була проведена операція і її поклали в реанімацію. Поруч з мамою був тато, але забезпечити фінансово якісне лікування він не міг.

Суть моєї проблеми в тому, що я відчуваю провину за те, що не подумала про страховий захист своїх батьків, який дозволив би не втратити дорогоцінний час. Якби моя мама була застрахована, то її ракове захворювання почали б лікувати набагато раніше. А вона б не боялася, що не може собі це дозволити. Лікування навіть не встигли почати, вона померла рано вранці, в день нашого приїзду, їй було всього 49 років, вона так хотіла дочекатися онуків. Бережіть батьків, нестерпно боляче усвідомлювати своє безсилля, коли так рано йде найближча людина, але ж цей діагноз на ранніх стадіях спокійно лікується. Страховий захист життя і здоров'я найближчих людей - батьків найменше, що можна зробити для них.

Коли ми познайомилися, мені було 17 років, а йому 31. Він був другом мого хлопця. Спочатку нічого такого, просто спілкувалися по-дружньому. Він рідко писав, дзвонив.

Так минуло півроку. І тут я помітила, що він почав проявляти знаки уваги до мене, і я на них відповідала. Мені це дуже подобалося. Він намагався зрозуміти одна я вже чи ні.

Я не говорила чи одна я, чи ні. Він, напевно, прийняв сам рішення, судячи з моєї поведінки. Почав частіше дзвонити, кликати посидіти десь, проводжати додому. Я ніколи не думала про те, що я хочу, щоб він мене поцілував. Мені з ним було добре і комфортно. Раз провів додому просто, іншим разом поцілував у щоку, а на третій хотів по-справжньому, але я зупинила його, злякалася. У мене були незакінчені відносини і початок нових. Я заплуталася і сама не розуміла, чого я хочу. Я боялася навіть собі зізнатися, що він мені подобається.

Він був розлучений, у нього син і коли тобі 17 років це сприймається зовсім не так як в 25. Здається, все життя попереду можна і кращого знайти. Але до нього мене тягнуло, і зі своїм хлопцем не наважувалася розлучитися. Після чергового проводжання я все розповіла йому, щоб це не зробив хтось замість мене. Він поговорив з моїм хлопцем, що у них там вийшло я не знаю, тільки через день мені зателефонували з лікарні і сказали, що він розбився на машині. Поки їхала в лікарню молилася тільки про те, щоб він був живий, все інше було вже не важливо. У тій аварії він сильно постраждав, йому потрібні були операції і дорогі ліки. Я дуже хотіла йому допомогти, але допомога, як виявилося, потрібна була не грошова. У нього був поліс страхування життя, тоді я оцінила всі переваги його по-справжньому дорослого погляду на життя і раціональність. Сума, яку він отримав, покрила всі наші витрати, вистачило і на реабілітацію, ми також разом поїхали в реабілітаційний санаторій, де він заново вчився ходити. Там він зробив мені пропозицію. Ми разом вже 2 роки і готуємося стати батьками. Наша сім'я затятий шанувальник страхування життя!

Made on
Tilda